Fotobudka na eventy – czy warto?

DSC-8737-Edit-2

Eventy branżowe o charakterze promocyjnym to niepowtarzalna okazja, by zaprezentować produkty bądź usługi swojej firmy, jej dokonania, sukcesy, misję i cele, a tym samym kreować pozytywny wizerunek wśród potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. To także szansa na nawiązanie znajomości, które być może zaowocują w przyszłości wspólnymi interesami, projektami, nowym przedsięwzięciem. Stąd tak ważne, by do każdego tego rodzaju wydarzenia dobrze się przygotować. Warto sporządzić coś na wzór planu/strategii działania. Należy przemyśleć, co będzie działo się podczas imprezy, jak ma wyglądać stanowisko, jakie atrakcje zapewnić uczestnikom. Chcąc, by nasza marka zapadła gościom w pamięć, trzeba się wyróżnić na tle konkurencji. Oryginalnym dodatkiem do każdego eventu będzie fotobudka.

Fotobudka na eventy - czy warto?

Fotobudka – atrakcja dla dzieci i dorosłych

Wszelkie wątpliwości dotyczące tego, czy warto wynająć fotobudkę na eventy rozwiewa niepodważalny fakt, że obecnie jest ona po prostu modna. Jeśli chcemy budować wizerunek firmy na czasie, odpowiadającej współczesnym trendom, po prostu nie może jej zabraknąć na wydarzeniu branżowym. W czasach selfie zarówno dzieci, młodzież, dorośli, a nawet seniorzy lubią stawać przed obiektywem aparatu, szczególnie w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Poza tym, co istotne fotobudka wprowadza na eventach element zabawy. Dzięki niej firma jest postrzegana jako bliska ludziom.

Fotobudka na eventy - czy warto?

Fotobudka na eventy – sposób na to, by zapaść ludziom w pamięć

Fotobudka na eventy to nie tylko maszyna do robienia zdjęć, które są automatycznie wywoływane. To przede wszystkim towarzyszące jej gadżety. Odpowiednio dobrane tło oraz zabawne akcesoria, takie jak okulary, nakrycia głowy, balony, napisy i wiele innych sprawiają, że uczestnicy eventu wciągają się w zabawę, nie poprzestają na jednej fotografii. Jeśli dodatkowo zainwestujemy we własne, firmowe gadżety z logo, a na tło naniesiemy nazwę naszej firmy, automatycznie zaistniejemy w podświadomości ludzi, którzy będą mieli z przedsiębiorstwem pozytywne skojarzenia. Bardzo możliwe, że nie tylko zabiorą zdjęcia ze sobą do domu, ale również znajdą dla nich miejsce na ścianie lub na jednej z półek.

Organizujesz event? Fotobuda z Wooda to atrakcja, w którą warto zainwestować!