Ile kosztuje fotobudka na wesele?

ile kosztuje fotobudka

Najważniejszy dzień w Twoim życiu zbliża się wielkimi krokami? Już za kilka miesięcy, a może tygodni oficjalnie na całe życie złączysz swoje losy z ukochaną osobą? Podstawowe rzeczy, takie jak msza w kościele, sala weselna, zespół/DJ, suknia ślubna i garnitur są już gotowe? Pozostało jeszcze wybranie i zamówienie tortu, zaproszeń, kwiatów, ozdób, a także zaplanowanie dodatkowych atrakcji dla gości? Zastanawiasz się co sprawi radość zarówno najmłodszym i młodzieży, jak i dorosłym i seniorom? Pragniesz utrzymać przyjęcie w klasycznym klimacie, lecz z nutą współczesnej mody i oryginalności? Doskonałą rozrywkę zapewni fotobudka! Dlatego nie zwlekaj, sprawdź czym jest i ile kosztuje fotobudka na wesele!
Ile kosztuje fotobudka na wesele?

Co to jest fotobudka?

Fotobudki są to urządzenia mobilne, które funkcjonują jako przenośne studia fotograficzne. Najczęściej spotykane automaty do robienia zdjęć wyglądają jak dość duże, wysokie skrzynie, które można ustawić w dowolnym miejscu. W związku z tym, oferowana przez nas ręcznie wykonana z drewna dębowego Fotobuda z Wooda to jedna z najbardziej oryginalnych spośród dostępnych na rynku opcji. Fotobudki doskonale sprawdzają się na weselach, podczas których są szczególnie oblegane przez gości Pary Młodej. Nie dość, że maszyny automatycznie wywołują zdjęcia, dzięki czemu każdy z weselników, może zabrać je do domu na pamiątkę, to jeszcze skorzystać można z zabawnych akcesoriów. Fotografie, na których widnieją przebrani w śmieszne okulary i nakrycia głowy nowożeńcy z rodziną i przyjaciółmi to najlepsza pamiątka z tak wyjątkowego dnia. Co więcej, oferta wynajmu fotobudki obejmuje również opiekę animatora, zapis fotografii na nośniku, galerię internetową, personalizację grafiki, tło oraz wspomniane gadżety, a czasem nawet księgę gości.

Jak kształtują się ceny wynajmu fotobudki?

Koszt wynajmu fotobudki na wesele przede wszystkim zależy od czasu, a także dostępnego w jego ramach pakietu. Podstawowe opcja oferowane przez naszą firmę to pakiet mini, czyli 690 zł za dwie godziny (w tym opieka animatora, nielimitowana liczba zdjęć, personalizacja grafiki, 2 kopie zdjęć, zdjęcia na nośniku, gadżety i tło). Nieco więcej możliwości daje pakiet standard, czyli 890 zł za trzy godziny i dodatkowo 4 kopie zdjęć, galeria internetowa oraz tło do wyboru. Wreszcie proponujemy pakiet extra – 1090 zł za 4 godziny, a w jego ramach kopie zdjęć bez limitu i księga gości.

Ile kosztuje fotobudka na wesele?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.