Fotobudka – jak to działa?

box5

Wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, okrągłe rocznice urodzin, firmowe eventy okolicznościowe to wydarzenia, które w dzisiejszych czasach skrupulatnie planuje się na wiele tygodni, a nawet miesięcy wcześniej. Nie chodzi bowiem tylko o to, by wybrać salę czy restaurację, która jest w danym terminie wolna, stworzyć listę gości i dostarczyć im zaproszenia, wybrać menu oferowane przez lokal/catering oraz zorganizować muzykę. Współcześnie różnego rodzaju dodatkowe atrakcje, na czele z fotobudką są absolutnym „must have” tego typu imprez. Wobec tego sprawdźmy, jak to działa.

Fotobudka - jak to działa?

Czym jest fotobudka?

Fotobudka to specjalna przenośna maszyna, w którą wbudowany jest aparat fotograficzny oraz drukarka do zdjęć. Dzięki temu tuż po wykonaniu serii zdjęć na specjalnym papierze fotograficznym otrzymujemy zrobione ujęcia. W większości przypadków fotobudki przypominają duże skrzynie/regały rozmiarów wysokich lodówek. W odróżnieniu do nich oferowana przez nas fotobudka jest bardzo zgrabna. Niewielka skrzynka na długich nogach z dotykowym ekranem, który pełni również funkcję podglądu została przez nas wykonana własnoręcznie z drewna bukowego. Dzięki temu nie tylko jest jedyna w swoim rodzaju, ale również solidna i designerska.

Fotobudka krok po kroku

Po zamówieniu fotobudki i dowiezieniu jej przez animatora, który podczas imprezy będzie pełnił nad urządzeniem opiekę wystarczy ustawić się na wybranym uprzednio tle. W tę stronę będzie oczywiście skierowany obiektyw fotobudki. Niewątpliwie warto sięgnąć po zabawne, tematyczne akcesoria takie, jak różnokolorowe nakrycia głowy, okulary, tabliczki z napisami itp. Najlepsze ujęcia z fotobudki to te, wykonane w gronie przyjaciół, na których każdy szeroko się uśmiecha lub robi śmieszną minę. Poza tym, pozy należy dość szybko zmieniać, gdyż aparat wykonuje serię trzech zdjęć. Odstępy czasowe są jednak na tyle długie, że da się zmienić przebranie. Prócz tego grafikę możemy dowolnie personalizować – na fotografie nanosić napisy, obrazki, drukować w kolorze lub czerni i bieli. Po kilku chwilach fotobudka drukuje serię trzech zdjęć, w zależności od wybranej opcji 2 kopie, 4 kopie lub kopie bez limitu.