Jak zorganizować wesele? (Część III)

pexels-photo-388238

Jesteśmy już dogadani z księdzem/urzędem, mamy menu, tort, zespół/DJ’a,, fotografa, samochód, suknię i garnitur, kwiaty, ozdoby, zaproszenia wysłane, winietki gotowe. Czy to już wszystko? Co dalej? Co jeszcze pozostało do zorganizowania?

Zamówienie obrączek

Pochłonięci organizacją wesela nie możemy zapomnieć o najważniejszej rzeczy, a mianowicie symbolu małżeństwa, czyli o obrączkach. W tym celu narzeczeni muszą odwiedzić wybranego jubilera, u którego przymierzą różne modele obrączek, wybiorą ten, który najbardziej im odpowiada oraz zamówią właściwie rozmiary. Przy okazji warto się zastanowić na czym podane będą obrączki – czy będzie to tacka, eleganckie pudełeczko czy może drewniana skrzyneczka wyłożona mchem? Możliwości są naprawdę ogromne, wystarczy się zastanowić, co najlepiej wpisze się w estetykę wesela.

Organizacja dodatkowych atrakcji

Nie powinno się też zapominać o dodatkowych atrakcjach. W dzisiejszych czasach poza tradycyjnymi oczepinami, warto przemyśleć wynajem fotobudki, która zrobi i automatycznie wywoła zabawne, pamiątkowe zdjęcia oraz baru, gdzie kolorowe drinki będzie serwował profesjonalny barman. Jeśli zależy nam na efekcie „wow” być może warto zakupić fajerwerki lub zimne ognie.

Nauka pierwszego tańca

Jednym z najważniejszych momentów wesela, chwilą, która jest oficjalnym rozpoczęciem i zaproszeniem gości do wspólnej zabawy jest pierwszy taniec pary młodej. Jako, że w dzisiejszych czasach nawet w niewielkich miastach znajdziemy szkołę tańca, która oferuję szybki kurs tańca nie ma sensu iść na żywioł. Już w trakcie kilku godzin lekcyjnych opanujemy ustalony wraz z trenerem układ do wymarzonej piosenki, a tym samym uczynimy tę chwilę naprawdę wyjątkową!

Zamówienie wizyty u kosmetyczki i fryzjera

Kiedy wszystko jest już praktycznie gotowe/zamówione, na kilka miesięcy przed weselem trzeba jeszcze umówić wizytę u kosmetyczki i fryzjera. Panowie, którzy noszą brodę mogę natomiast wybrać się do profesjonalnego barbera. W natłoku obowiązków nie zapominajmy o samym sobie. W tym dniu przede wszystkim mamy być wypoczęci, czuć się doskonale, pięknie wyglądać i promienieć szczęściem! Dobry makijaż i fryzura będą dopełnieniem efektu.