Fotobudka na wieczór panieński/kawalerski

pexels-photo-787961

Fotobudka to nie tylko niesamowita atrakcja dla Pary Młodej i gości weselnych. To również doskonały prezent dla przyszłych nowożeńców, dla których tradycyjnie już wskazani przez nich świadkowie wraz z najbliższymi przyjaciółmi organizują wieczór panieński/kawalerski. Współcześnie, gdy mamy dostęp do wielu różnych form rozrywki, które w głównej mierze popularyzuje się z pomocą internetu ciężko zorganizować naprawdę oryginalną imprezę. Nie tak łatwo o atrakcje, które sprawią prawdziwą radość zarówno Pannie Młodej/Panu Młodemu, jak i zaproszonym do wspólnego świętowania. A fotobudka to nie tylko doskonała zabawa, ale również urządzenie, dzięki któremu zyskuje się świetne pamiątki w postaci chwil uwiecznionych na fotografii.

Fotobudka dla panny

Wieczór panieński to niezapomniane dla każdej przyszłej żony chwile spędzone w babskim gronie. Nie ma nic lepszego niż świętowanie zakończenia czasów panieństwa i przyszłego zamążpójścia z najlepszymi przyjaciółkami u boku. Przy przysłowiowych drinkach z palemką, dziewczyńskiej muzyce i zabawnych grach przygotowanych specjalnie na tę okazję z rówieśniczkami można podzielić się swoimi sekretami z czasów wolności, a także z naturalnymi nadziejami i obawami co do przyszłości u boku ukochanego. Niezależnie od tego czy impreza przyjmie formę „pidżama party” np. na domku letniskowym w górach, czy też odbywać się będzie w loży zarezerwowanej w klubie nie można zapomnieć o tym, by uwiecznić ją na zdjęciach. Fotobudka i dostępne w pakietach akcesoria – welony, napisy na tabliczkach, okulary i nakrycia głowy sprawią, że damska ekipa nie tylko będzie miała ogromną frajdę przed obiektywem, ale również wracając do zdjęć po latach.

Fotobudka dla kawalera

Wbrew pozorom nie jest tak, że to tylko dziewczyny lubią robić sobie zdjęcia z koleżankami. Również facetom, choć czasem niechętnie się do tego przyznają ogromną radość sprawia upamiętnianie na fotografiach prawdziwie męskich spotkań i imprez. Stąd też fotobudka sprawdzi się także jako prezent na wieczór kawalerski dla tych, którzy niedługo ze swą wybranką wspólnie staną na ślubnym kobiercu, by powiedzieć sobie sakramentalne tak. Jesteśmy przekonani, że panowie z uśmiechem na twarzy będą wybierać kolorowe peruki, zabawne okulary i przepaski, by wspólnie stanąć przed obiektywem.